2012-2X07G00S-030-056J
Numer produktu DigiKey
2553-2012-2X07G00S-030-056J-ND
Producent
Numer produktu producenta
2012-2X07G00S-030-056J
Opis
PIN HEADER, DOUBLE ROW, 14 PIN,
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Otwór przelotowy
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,220" (5,600mm)
Producent
Oupiin
Długość - tylnej części
0,118" (3,000mm)
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
Lutowany
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Liczba pozycji
14
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Flash
Raster
0,100" (2,54mm)
Kolor
Czarne
Liczba rzędów
2
Bazowy numer produktu
Odstęp między rzędami
0,100" (2,54mm)