OD9238-24LBIP68
Numer produktu DigiKey
OD9238-24LBIP68-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD9238-24LBIP68
Opis
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.) Kula 76,5CFM (2,14m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD9238-24LBIP68 Modele
Kategoria
Szum
50,0dB
Prod.
Moc (W)
4.8 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Szerokość
38,00mm
Waga
0.441lb (200.00g)
Przepływ powietrza
76,5CFM (2,14m³/min)
Prąd znamionowy (A)
0,200A
Ciśnienie statyczne
0,420in H2O (104,6Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C