OD9238-24HB
Numer produktu DigiKey
1053-1670-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD9238-24HB
Opis
FAN AXIAL 92.5X38MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 92,5mm x 92,5mm (dł. x wys.) Kula 90,0CFM (2,52m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD9238-24HB Modele
Kategoria
Moc (W)
13.2 W
Prod.
obr./min
Seria
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Napięcie - znamionowe
Waga
0.463lb (210.01g)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 92,5mm x 92,5mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,280A
Szerokość
38,00mm
Zakres napięć
17 - 26,4V=
Przepływ powietrza
90,0CFM (2,52m³/min)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Ciśnienie statyczne
0,400in H2O (99,6Pa)
Materiał - ostrze
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C