OD9225-48MBIP68
Numer produktu DigiKey
OD9225-48MBIP68-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD9225-48MBIP68
Opis
FAN AXIAL 92X25MM 48VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 48V= Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.) Kula 35,0CFM (0,980m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
30,0dB
Prod.
Moc (W)
2.4 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
5 - 149°F (-15 - 65°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Szerokość
25,00mm
Waga
0.211lb (95.71g)
Przepływ powietrza
35,0CFM (0,980m³/min)
Prąd znamionowy (A)
0,050A
Ciśnienie statyczne
0,180in H2O (44,8Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C