OD9225-48HBIP68
OD9225-48HBIP68
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD9225-48HBIP68
Numer produktu DigiKey
1053-1877-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD9225-48HBIP68
Opis
FAN AXIAL 92X25MM 48VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 48V= Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.) Kula 50,0CFM (1,40m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
32,0dB
Prod.
Moc (W)
4.3 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
5 - 149°F (-15 - 65°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Szerokość
25,00mm
Waga
0.211lb (95.71g)
Przepływ powietrza
50,0CFM (1,40m³/min)
Prąd znamionowy (A)
0,090A
Ciśnienie statyczne
0,240in H2O (59,8Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C