OD9225-24HBIP68
OD9225-24HBIP68
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD9225-24HBIP68
Numer produktu DigiKey
1053-1862-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD9225-24HBIP68
Opis
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.) Kula 50,0CFM (1,40m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
33,0dB
Prod.
Moc (W)
3.5 W
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
5 - 149°F (-15 - 65°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.)
Szerokość
25,00mm
Waga
0.211lb (95.71g)
Przepływ powietrza
50,0CFM (1,40m³/min)
Prąd znamionowy (A)
0,180A
Ciśnienie statyczne
0,240in H2O (59,8Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C