OD9225-24HB
OD9225-24HB
OD9225-24HB
Numer produktu DigiKey
1053-1281-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD9225-24HB
Opis
FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 92,5mm x 92,5mm (dł. x wys.) Kula 53,0CFM (1,48m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD9225-24HB Modele
Kategoria
Szum
35,0dB
Temperatura robocza
-4 - 176°F (-20 - 80°C)
Prąd znamionowy (A)
0,150A
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 92,5mm x 92,5mm (dł. x wys.)
Zakres napięć
12 - 28V=
Szerokość
25,00mm
Przepływ powietrza
53,0CFM (1,48m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,130in H2O (32,4Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C