OD9225-12LB
Numer produktu DigiKey
1053-1279-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD9225-12LB
Opis
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 92,5mm x 92,5mm (dł. x wys.) Kula 39,0CFM (1,09m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD9225-12LB Modele
Kategoria
Szum
28,0dB
Prod.
obr./min
Seria
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-4 - 176°F (-20 - 80°C)
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Napięcie - znamionowe
Prąd znamionowy (A)
0,130A
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 92,5mm x 92,5mm (dł. x wys.)
Zakres napięć
7 - 17V=
Szerokość
25,00mm
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wzmacniane włóknem szklanym
Przepływ powietrza
39,0CFM (1,09m³/min)
Materiał - ostrze
Ciśnienie statyczne
0,070in H2O (17,4Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C