OD8038-24HHBIP68 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Orion Fans
W magazynie: 0
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 80,2CFM (2,25m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD8038-24HHBIP68
Numer produktu DigiKey
OD8038-24HHBIP68-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD8038-24HHBIP68
Opis
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
OD8038-24HHBIP68 Modele
Kategoria
Szum
52,0dB
Prod.
Moc (W)
10.8 W
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Szerokość
38,00mm
Waga
0.461lb (209.11g)
Przepływ powietrza
80,2CFM (2,25m³/min)
Prąd znamionowy (A)
0,450A
Ciśnienie statyczne
0,780in H2O (194,3Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C