OD8038-24HBIP68
Numer produktu DigiKey
1053-1858-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD8038-24HBIP68
Opis
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 69,4CFM (1,94m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD8038-24HBIP68 Modele
Kategoria
Szum
49,0dB
Prod.
Moc (W)
7.2 W
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Szerokość
38,00mm
Waga
0.461lb (209.11g)
Przepływ powietrza
69,4CFM (1,94m³/min)
Prąd znamionowy (A)
0,300A
Ciśnienie statyczne
0,580in H2O (144,5Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C