OD8025-48HBIP68
Numer produktu DigiKey
1053-1875-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD8025-48HBIP68
Opis
FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 48V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 40,0CFM (1,12m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
33,0dB
Prod.
Moc (W)
3.8 W
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
5 - 149°F (-15 - 65°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,080A
Ciśnienie statyczne
0,230in H2O (57,3Pa)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
65000h przy 45°C