OD8025-12MB
OD8025-12MB
OD8025-12MB
Numer produktu DigiKey
1053-1259-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD8025-12MB
Opis
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 31,0CFM (0,868m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD8025-12MB Modele
Kategoria
Szum
28,0dB
Prod.
Moc (W)
0.96 W
Temperatura robocza
-4 - 167°F (-20 - 75°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,130A
Przepływ powietrza
31,0CFM (0,868m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,100in H2O (24,9Pa)
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
65000h przy 45°C