OD7025-24HHB
OD7025-24HHB
OD7025-24HHB
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
OD7025-24HHB
Numer produktu DigiKey
1053-1604-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD7025-24HHB
Opis
FAN AXIAL 70X25MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 70mm x 70mm (dł. x wys.) Kula 51,0CFM (1,43m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD7025-24HHB Modele
Kategoria
Moc (W)
6.24 W
Prod.
obr./min
Seria
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - znamionowe
Waga
0.198lb (89.81g)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 70mm x 70mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,260A
Szerokość
25,00mm
Zakres napięć
21,6 - 26,4V=
Przepływ powietrza
51,0CFM (1,43m³/min)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C