OD6025-24HHBIP68 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Orion Fans
W magazynie: 1 747
Arkusz danych
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 32,0CFM (0,896m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD6025-24HHBIP68
Numer produktu DigiKey
OD6025-24HHBIP68-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD6025-24HHBIP68
Opis
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc (W)
2.8 W
Skrzynka
Stopień ochrony
Temperatura robocza
-4 - 149°F (-20 - 65°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UR
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Waga
0.141lb (63.96g)
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,150A
Przepływ powietrza
32,0CFM (0,896m³/min)
Zakres napięć
15 - 26V=
Ciśnienie statyczne
0,240in H2O (59,8Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 45°C