OD6025-12HB
OD6025-12HB
OD6025-12HB
Numer produktu DigiKey
1053-1236-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD6025-12HB
Opis
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 25,0CFM (0,700m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD6025-12HB Modele
Kategoria
Szum
30,0dB(A)
Prod.
Moc (W)
1.8 W
Temperatura robocza
-4 - 149°F (-20 - 65°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UR
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Waga
0.141lb (63.96g)
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,150A
Przepływ powietrza
25,0CFM (0,700m³/min)
Zakres napięć
8 - 13,8V=
Ciśnienie statyczne
0,220in H2O (54,8Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 45°C