OD6020-12HB
Numer produktu DigiKey
1053-1233-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD6020-12HB
Opis
FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 18,0CFM (0,504m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
30,0dB
Prod.
obr./min
Seria
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-4 - 167°F (-20 - 75°C)
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Napięcie - znamionowe
Prąd znamionowy (A)
0,160A
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Zakres napięć
8 - 16V=
Szerokość
20,00mm
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wzmacniane włóknem szklanym
Przepływ powietrza
18,0CFM (0,504m³/min)
Materiał - ostrze
Ciśnienie statyczne
0,140in H2O (34,9Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C