OD6010-12HB
OD6010-12HB
OD6010-12HB
Numer produktu DigiKey
1053-1227-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD6010-12HB
Opis
FAN AXIAL 60X10.5MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 21,0CFM (0,588m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD6010-12HB Modele
Kategoria
Typ wentylatora
Prod.
Szum
36,0dB
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-4 - 176°F (-20 - 80°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,250A
Szerokość
10,50mm
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wzmacniane włóknem szklanym
Przepływ powietrza
21,0CFM (0,588m³/min)
Materiał - ostrze
Ciśnienie statyczne
0,160in H2O (39,8Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 45°C