OD4020-12HSS
OD4020-12HSS
OD4020-12HSS
Numer produktu DigiKey
1053-1215-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD4020-12HSS
Opis
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.) Szczelna tuleja 8,7CFM (0,244m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD4020-12HSS Modele
Kategoria
Szum
32,1dB(A)
Prod.
Moc (W)
1.3 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-4 - 149°F (-20 - 65°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,100A
Szerokość
20,00mm
Zakres napięć
8 - 13,8V=
Przepływ powietrza
8,7CFM (0,244m³/min)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Ciśnienie statyczne
0,320in H2O (79,7Pa)
Materiał - ostrze
Typ łożyska
Szczelna tuleja
Trwałość przy temperaturze
45000h przy 45°C