OD4010-24LB
OD4010-24LB
OD4010-24LB
Numer produktu DigiKey
1053-1211-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD4010-24LB
Opis
FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.) Kula 4,7CFM (0,132m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD4010-24LB Modele
Kategoria
Szum
20,1dB
Prod.
Moc (W)
730 mW
Temperatura robocza
-4 - 149°F (-20 - 65°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.)
Szerokość
10,50mm
Prąd znamionowy (A)
0,030A
Przepływ powietrza
4,7CFM (0,132m³/min)
Zakres napięć
21,6 - 26,4V=
Ciśnienie statyczne
0,070in H2O (17,4Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 45°C