OD4010-24HB02A
OD4010-24HB02A
OD4010-24HB02A
Numer produktu DigiKey
1053-1412-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD4010-24HB02A
Opis
FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.) Kula 9,2CFM (0,258m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD4010-24HB02A Modele
Kategoria
Szum
33,4dB
Prod.
Moc (W)
1.45 W
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Temperatura robocza
-4 - 149°F (-20 - 65°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.)
Szerokość
10,50mm
Prąd znamionowy (A)
0,060A
Przepływ powietrza
9,2CFM (0,258m³/min)
Zakres napięć
21,6 - 26,4V=
Ciśnienie statyczne
0,200in H2O (49,8Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 45°C