OD4010-12LB
OD4010-12LB
OD4010-12LB
Numer produktu DigiKey
1053-1206-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD4010-12LB
Opis
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.) Kula 4,7CFM (0,132m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD4010-12LB Modele
Kategoria
Szum
20,1dB
Prod.
Moc (W)
500 mW
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-4 - 149°F (-20 - 65°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UR
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.)
Waga
0.441lb (200.00g)
Szerokość
10,50mm
Prąd znamionowy (A)
0,040A
Przepływ powietrza
4,7CFM (0,132m³/min)
Zakres napięć
10,8 - 13,2V=
Ciśnienie statyczne
0,070in H2O (17,4Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 45°C