OD3510-12HB
Numer produktu DigiKey
OD3510-12HB-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD3510-12HB
Opis
FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 35mm x 35mm (dł. x wys.) Kula 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szerokość
10,00mm
Prod.
Typ łożyska
Kula
Seria
Typ wentylatora
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wzmacniane włóknem szklanym
Napięcie - znamionowe
Materiał - ostrze
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 35mm x 35mm (dł. x wys.)