OD254AP-48HB10A
Numer produktu DigiKey
1053-1844-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD254AP-48HB10A
Opis
FAN AXIAL 254X89MM 48VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 48V= Okrągłe - średnica 254mm Kula 850,0CFM (23,80m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
64,0dB
Prod.
Moc (W)
62 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-4 - 167°F (-20 - 75°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 254mm
Prąd znamionowy (A)
1,30A
Szerokość
89,00mm
Zakres napięć
24 - 53V=
Przepływ powietrza
850,0CFM (23,80m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,830in H2O (206,7Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wzmacniane włóknem szklanym
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 60°C