OD254AP-24HBIP68
Numer produktu DigiKey
1053-OD254AP-24HBIP68-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD254AP-24HBIP68
Opis
FAN IMP MTRZD 254X89MM 24VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Wirniki z napędem silnikowym 24V= Okrągłe - średnica 254mm Kula 830,0CFM (23,24m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD254AP-24HBIP68 Modele
Kategoria
Szum
62,1dB(A)
Prod.
Moc (W)
65 W
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-4 - 149°F (-20 - 65°C)
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 254mm
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UR
Szerokość
89,00mm
Prąd znamionowy (A)
2,65A
Przepływ powietrza
830,0CFM (23,24m³/min)
Zakres napięć
16 - 26V=
Ciśnienie statyczne
0,790in H2O (196,8Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
90000h przy 35°C