OD2510-12MB
OD2510-12MB
OD2510-12MB
OD2510-12MB
Numer produktu DigiKey
1053-1190-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD2510-12MB
Opis
FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 25mm x 25mm (dł. x wys.) Szczelna tuleja 2,2CFM (0,061m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD2510-12MB Modele
Kategoria
Szum
24,0dB
Prod.
Moc (W)
960 mW
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 25mm x 25mm (dł. x wys.)
Waga
0.022lb (9.98g)
Szerokość
10,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,080A
Przepływ powietrza
2,2CFM (0,061m³/min)
Zakres napięć
6 - 16V=
Ciśnienie statyczne
0,170in H2O (42,3Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Szczelna tuleja
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 45°C