OD172SAP-24HHB10A
Numer produktu DigiKey
1053-1839-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD172SAP-24HHB10A
Opis
FAN AXIAL 172X51MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.) Kula 300,0CFM (8,40m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Sterowanie PWM, czujnik prędkości (obrotomierz)
Prod.
Szum
57,0dB
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Temperatura robocza
-4 - 167°F (-20 - 75°C)
Rozmiar / wymiar
Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
2,10A
Szerokość
51,00mm
Zakres napięć
15 - 28V=
Przepływ powietrza
300,0CFM (8,40m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,980in H2O (244,0Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wzmacniane włóknem szklanym
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 60°C