OD172SAP-24HBXC
Numer produktu DigiKey
1053-1179-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD172SAP-24HBXC
Opis
FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.) Kula 307,0CFM (8,60m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD172SAP-24HBXC Modele
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart
Prod.
Szum
67,0dB
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
2,3A
Szerokość
50,80mm
Zakres napięć
15 - 28V=
Przepływ powietrza
307,0CFM (8,60m³/min)
Ciśnienie statyczne
1,600in H2O (398,6Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wzmacniane włóknem szklanym
Trwałość przy temperaturze
65000h przy 45°C