OD172SAP-24HBIP69K
Numer produktu DigiKey
1053-OD172SAP-24HBIP69K-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD172SAP-24HBIP69K
Opis
FAN AXIAL 172X51MM 24VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.) Kula 235,0CFM (6,58m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD172SAP-24HBIP69K Modele
Kategoria
Szum
52,0dB(A)
Prod.
Moc (W)
24 W
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-4 - 149°F (-20 - 65°C)
Rozmiar / wymiar
Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UR
Szerokość
51,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,970A
Przepływ powietrza
235,0CFM (6,58m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,790in H2O (196,8Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Trwałość przy temperaturze
90000h przy 35°C