OD172SAP-24HBIP68
OD172SAP-24HBIP68
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD172SAP-24HBIP68
Numer produktu DigiKey
1053-1869-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD172SAP-24HBIP68
Opis
FAN AXIAL 172X51MM 24VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.) Kula 235,0CFM (6,58m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD172SAP-24HBIP68 Modele
Kategoria
Szum
52,0dB
Prod.
Moc (W)
24 W
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
5 - 149°F (-15 - 65°C)
Rozmiar / wymiar
Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.)
Szerokość
51,00mm
Waga
1.8lbs (816.5g)
Przepływ powietrza
235,0CFM (6,58m³/min)
Prąd znamionowy (A)
0,970A
Ciśnienie statyczne
0,790in H2O (196,8Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
90000h przy 35°C