OD172SAP-12MBXCIP68
Numer produktu DigiKey
1053-OD172SAP-12MBXCIP68-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD172SAP-12MBXCIP68
Opis
FAN AXIAL 172X51.6MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 152mm (dł. x wys.) Kula 263,0CFM (7,36m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD172SAP-12MBXCIP68 Modele
Kategoria
Szum
57,0dB
Prod.
Moc (W)
13.2 W
Opakowanie
Zbiorcze
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-4 - 149°F (-20 - 65°C)
Rozmiar / wymiar
Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 152mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UR
Szerokość
51,60mm
Waga
1,3 lbs (600,0 g)
Przepływ powietrza
263,0CFM (7,36m³/min)
Prąd znamionowy (A)
1,10A
Ciśnienie statyczne
0,820in H2O (204,3Pa)
Materiał - ramka
Aluminium
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
90000h przy 35°C