OD172SAP-12LBIP68
Numer produktu DigiKey
OD172SAP-12LBIP68-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD172SAP-12LBIP68
Opis
FAN AXIAL 172X51MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.) Kula 125,0CFM (3,50m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD172SAP-12LBIP68 Modele
Kategoria
Szum
32,0dB
Prod.
Moc (W)
5.5 W
Opakowanie
Skrzynka
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
5 - 149°F (-15 - 65°C)
Rozmiar / wymiar
Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.)
Szerokość
51,00mm
Waga
1.8lb (800.0g)
Przepływ powietrza
125,0CFM (3,50m³/min)
Prąd znamionowy (A)
0,450A
Ciśnienie statyczne
0,350in H2O (87,2Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
90000h przy 35°C