OD172SAP-12HHB
Numer produktu DigiKey
1053-1836-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD172SAP-12HHB
Opis
FAN AXIAL 172X51MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.) Kula 290,0CFM (8,12m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD172SAP-12HHB Modele
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart
Prod.
Szum
56,0dB
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-4 - 167°F (-20 - 75°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
2,90A
Szerokość
51,00mm
Zakres napięć
8 - 14V=
Przepływ powietrza
290,0CFM (8,12m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,930in H2O (231,7Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wzmacniane włóknem szklanym
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 60°C