OD172SAP-12HBXC
Numer produktu DigiKey
1053-1176-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD172SAP-12HBXC
Opis
FAN AXIAL 172X50.8MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.) Kula 277,0CFM (7,76m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart
Prod.
Szum
62,0dB
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
3,5A
Szerokość
50,80mm
Zakres napięć
9 - 14V=
Przepływ powietrza
277,0CFM (7,76m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
1,140in H2O (284,0Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wzmacniane włóknem szklanym
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
65000h przy 45°C