OD127AP-24LB
Numer produktu DigiKey
1053-OD127AP-24LB-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD127AP-24LB
Opis
DC FAN 24V 127X38MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 127mm x 127mm (dł. x wys.) Kula 86,0CFM (2,41m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart
Prod.
Szum
30,0dB(A)
Seria
Moc (W)
3.6 W
Opakowanie
Zbiorcze
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-4 - 149°F (-20 - 65°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 127mm x 127mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UR
Szerokość
38,50mm
Prąd znamionowy (A)
0,150A
Przepływ powietrza
86,0CFM (2,41m³/min)
Zakres napięć
21 - 26,4V=
Ciśnienie statyczne
0,230in H2O (57,3Pa)
Materiał - ramka
Aluminium
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
100000h przy 35°C