OD127-48MB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Delta Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Delta Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 392
Wentylator Kanałowe osiowe 48V= Kwadratowe - 127mm x 127mm (dł. x wys.) Kula 161,0CFM (4,51m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OD127-48MB
Numer produktu DigiKey
OD127-48MB-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD127-48MB
Opis
FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Szum
53,0dB
Prod.
obr./min
Seria
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-4 - 167°F (-20 - 75°C)
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Napięcie - znamionowe
Prąd znamionowy (A)
0,230A
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 127mm x 127mm (dł. x wys.)
Zakres napięć
22 - 55V=
Szerokość
38,50mm
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wzmacniane włóknem szklanym
Przepływ powietrza
161,0CFM (4,51m³/min)
Materiał - ostrze
Ciśnienie statyczne
0,350in H2O (87,2Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 45°C