OD127-24HB
Numer produktu DigiKey
1053-1169-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD127-24HB
Opis
FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 127mm x 127mm (dł. x wys.) Kula 161,0CFM (4,51m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-4 - 167°F (-20 - 75°C)
Prąd znamionowy (A)
0,610A
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 127mm x 127mm (dł. x wys.)
Zakres napięć
11 - 28V=
Szerokość
38,50mm
Ciśnienie statyczne
0,460in H2O (114,6Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 45°C