OD127-12HB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
W magazynie: 2
Arkusz danych
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 127mm x 127mm (dł. x wys.) Kula 161,0CFM (4,51m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OD127-12HB
Numer produktu DigiKey
1053-1168-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD127-12HB
Opis
FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Szum
56,0dB
Prod.
obr./min
Seria
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-4 - 167°F (-20 - 75°C)
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Napięcie - znamionowe
Prąd znamionowy (A)
1,2A
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 127mm x 127mm (dł. x wys.)
Zakres napięć
8 - 14V=
Szerokość
38,50mm
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wzmacniane włóknem szklanym
Przepływ powietrza
161,0CFM (4,51m³/min)
Materiał - ostrze
Ciśnienie statyczne
0,460in H2O (114,6Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 45°C