OD1238-48LB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Delta Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Delta Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 392
Wentylator Kanałowe osiowe 48V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 65,0CFM (1,82m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OD1238-24HSS
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
OD1238-48LB
Numer produktu DigiKey
OD1238-48LB-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD1238-48LB
Opis
FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
OD1238-48LB Modele
Kategoria
Szum
26,0dB
Prod.
Moc (W)
5 W
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,070A
Szerokość
38,50mm
Zakres napięć
28 - 56V=
Przepływ powietrza
65,0CFM (1,82m³/min)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wzmacniane włóknem szklanym
Ciśnienie statyczne
0,130in H2O (32,4Pa)
Materiał - ostrze
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
65000h przy 45°C