OD1238-24HB
Numer produktu DigiKey
1053-1154-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD1238-24HB
Opis
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 123,9CFM (3,47m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD1238-24HB Modele
Kategoria
Szum
44,1dB(A)
Prod.
Moc (W)
12 W
Temperatura robocza
-4 - 149°F (-20 - 65°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UR
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Waga
0.572lb (259.45g)
Szerokość
38,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,500A
Przepływ powietrza
123,9CFM (3,47m³/min)
Zakres napięć
16 - 26V=
Ciśnienie statyczne
0,469in H2O (116,8Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
65000h przy 45°C