OD1232-48HB
Numer produktu DigiKey
1053-1140-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD1232-48HB
Opis
FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 48V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 120,0CFM (3,36m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD1232-48HB Modele
Kategoria
Szum
51,0dB
Temperatura robocza
-4 - 176°F (-20 - 80°C)
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Napięcie - znamionowe
Prąd znamionowy (A)
0,180A
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Zakres napięć
24 - 55,2V=
Szerokość
32,00mm
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wzmacniane włóknem szklanym
Przepływ powietrza
120,0CFM (3,36m³/min)
Materiał - ostrze
Ciśnienie statyczne
0,420in H2O (104,6Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C