OD1232-12MB
Numer produktu DigiKey
1053-1137-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD1232-12MB
Opis
FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 107,0CFM (3,00m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD1232-12MB Modele
Kategoria
Szum
48,0dB
Temperatura robocza
-4 - 176°F (-20 - 80°C)
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Napięcie - znamionowe
Prąd znamionowy (A)
0,5A
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Zakres napięć
6 - 13,8V=
Szerokość
32,00mm
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wzmacniane włóknem szklanym
Przepływ powietrza
107,0CFM (3,00m³/min)
Materiał - ostrze
Ciśnienie statyczne
0,330in H2O (82,2Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C