OD1225-24MB
OD1225-24MB
OD1225-24MB
Numer produktu DigiKey
1053-1134-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD1225-24MB
Opis
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 90,0CFM (2,52m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD1225-24MB Modele
Kategoria
Szum
35,0dB(A)
Prod.
Moc (W)
4.1 W
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Temperatura robocza
-4 - 149°F (-20 - 65°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UR
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,170A
Przepływ powietrza
90,0CFM (2,52m³/min)
Zakres napięć
15 - 26V=
Ciśnienie statyczne
0,190in H2O (47,3Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 35°C