OD1225-24HTB
Numer produktu DigiKey
1053-1132-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD1225-24HTB
Opis
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC TERM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 120,0CFM (3,36m³/min) Zaciski 2"
Modele EDA/CAD
OD1225-24HTB Modele
Kategoria
Szum
42,0dB(A)
Prod.
Moc (W)
7.7 W
Zakończenie
Zaciski 2"
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,320A
Przepływ powietrza
120,0CFM (3,36m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,240in H2O (59,8Pa)