OD1225-24HSS
OD1225-24HSS
OD1225-24HSS
Numer produktu DigiKey
1053-1131-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD1225-24HSS
Opis
FAN AXIAL 120X120MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Szczelna tuleja 87,0CFM (2,44m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD1225-24HSS Modele
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart
Prod.
Szum
38,7dB(A)
Seria
Moc (W)
5.5 W
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Szerokość
25,00mm
Przepływ powietrza
87,0CFM (2,44m³/min)
Prąd znamionowy (A)
0,320A
Ciśnienie statyczne
0,180in H2O (45,0Pa)