OD1225-24HB
Numer produktu DigiKey
1053-1129-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD1225-24HB
Opis
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 120,0CFM (3,36m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD1225-24HB Modele
Kategoria
Szum
42,0dB(A)
Prod.
Moc (W)
7.7 W
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Temperatura robocza
-4 - 149°F (-20 - 65°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UR
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,320A
Przepływ powietrza
120,0CFM (3,36m³/min)
Zakres napięć
15 - 25V=
Ciśnienie statyczne
0,240in H2O (59,8Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C