OD1225-12LB
Numer produktu DigiKey
1053-1127-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD1225-12LB
Opis
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 70,0CFM (1,96m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD1225-12LB Modele
Kategoria
Szum
25,0dB(A)
Prod.
Moc (W)
2.5 W
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Temperatura robocza
-4 - 149°F (-20 - 65°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UR
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,200A
Przepływ powietrza
70,0CFM (1,96m³/min)
Zakres napięć
8 - 13,8V=
Ciśnienie statyczne
0,150in H2O (37,3Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 35°C