OD1225-12HSS
Numer produktu DigiKey
1053-1125-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD1225-12HSS
Opis
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Szczelna tuleja 85,0CFM (2,38m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD1225-12HSS Modele
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart
Prod.
Szum
42,0dB(A)
Seria
Moc (W)
5.4 W
Opakowanie
Skrzynka
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Szerokość
25,00mm
Waga
0.341lb (154.67g)
Przepływ powietrza
85,0CFM (2,38m³/min)
Prąd znamionowy (A)
0,450A
Ciśnienie statyczne
0,240in H2O (59,8Pa)