OAB190-22-1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Mechatronics Fan Group
W magazynie: 23
Arkusz danych
Wentylatory Wirniki z napędem silnikowym 230V~ Okrągłe - średnica 190mm Kula 370,0CFM (10,36m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OAB190-22-1
Numer produktu DigiKey
1053-1625-ND
Producent
Numer produktu producenta
OAB190-22-1
Opis
FAN IMP MTRZD 190X70 230V W/CAP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Szum
63,0dB
Producent
Orion Fans
Moc (W)
72,0W
Seria
obr./min
2700obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP55 - pyłoszczelność, wodoodporność
Napięcie - znamionowe
230V~
Temperatura robocza
-40 - 140°F (-40 - 60°C)
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 190mm
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Szerokość
70,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,300A
Przepływ powietrza
370,0CFM (10,36m³/min)
Zakres napięć
200 - 240V~
Ciśnienie statyczne
1,200in H2O (298,9Pa)
Materiał - ramka
Aluminium
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Termoplastyczny
Typ wentylatora
Wirniki z napędem silnikowym
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 40°C