OA938AP-22-1TB
Numer produktu DigiKey
1053-1114-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA938AP-22-1TB
Opis
FAN AXIAL 92X38.5MM 230VAC TERM
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 230V~ Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.) Kula 50,0CFM (1,40m³/min) Zaciski 2"
Modele EDA/CAD
OA938AP-22-1TB Modele
Kategoria
Szum
32,0dB
Moc (W)
9,00W
Seria
obr./min
3100obr./min
Zakończenie
Zaciski 2"
Temperatura robocza
-4 - 176°F (-20 - 80°C)
Napięcie - znamionowe
230V~
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.)
Waga
0.992lb (449.96g)
Szerokość
38,50mm
Zakres napięć
160 - 260V~
Przepływ powietrza
50,0CFM (1,40m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,220in H2O (54,8Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C