OA92AP-22-1WB
Numer produktu DigiKey
1053-1108-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA92AP-22-1WB
Opis
FAN AXIAL 92X26MM 230VAC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 230V~ Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.) Kula 35,0CFM (0,980m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OA92AP-22-1WB Modele
Kategoria
Szum
30,0dB
Moc (W)
13,00W
Seria
obr./min
3000obr./min
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Temperatura robocza
-4 - 176°F (-20 - 80°C)
Napięcie - znamionowe
230V~
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.)
Waga
0.644lb (292.11g)
Szerokość
26,00mm
Zakres napięć
160 - 260V~
Przepływ powietrza
35,0CFM (0,980m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,200in H2O (49,8Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C